Wszechstronna oferta z zakresu chirurgii stomatologicznej – Citistom

Nowocześnie zarządzana klinika dentystyczna w Katowicach – Citistom wykonuje wiele usług stomatologicznych, z dowolnych dyscyplin. W miejscu tym świadczony jest pełen zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej a także w ramach kontraktu NFZ. Kiedy pacjenta interesuje korona porcelanowa to w gabinecie może liczyć także na leczenie mające za zadanie nakładanie korony. Porcelanowa korona zęba jest wybraną z metod uzupełniania częściowych lub całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika droga, lecz daje idealne efekty.

Porcelanowe korony zaliczają się do trwałych, wyglądają bardzo naturalnie i gwarantują pacjentom wysoki komfort. Korona protetyczna może zastąpić cały ząb albo tylko jego część. Na przykład, gdy ząb jest przebarwiony albo jest ukruszony, koronę nakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Kiedy chodzi o całkowitą utratę zęba, korona jest wtedy zamocowana na implancie. Zależnie od materiału z jakiego zrobiony jest implant, korony podzielone są na: mocowane na metalu a także przymocowane na pełnoceramiczne. Barwę korony dopasowuje się do barwy zębów naturalnych, przy pomocy wzornika kolorów.

W rezultacie prezentują się one później jak naturalne uzębienie pacjenta. W gabinecie wykwalifikowani dentyści korzystają z najnowszych technologii leczenia, by móc pomagać pacjentom z brakiem uzębienia. Specjaliści mają dużą wiedzę z zakresu implantologii, a wszystkie świadczenia nie wywołują bólu. Chorzy wiedzą, że w gabinecie będą poddawani leczeniu w komfortowych warunkach.

W trakcie pierwszej wizyty dentysta wyznaczy spersonalizowany plan leczenia. Tylko po akceptacji ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Decydując się na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się słuszną decyzję. Dentyści mają ogromną wiedzę i stale się kształcą. To oznacza, że pacjenci mogą poczuć się bezpiecznie, gdyż wdrożone są procedury mające za zadanie zachować kompletną sterylność i oddziaływać na komfort pacjenta.