Apartament do wynajęcia w Gdyni, dedykowany osobom ceniącym komfortowe warunki

Yacht Park Gdynia to apartament do wynajęcia w Gdyni, dedykowany osobom ceniącym wygodne warunki. Można w tym miejscu przebywać w ciągu całego roku i cieszyć się wszystkimi korzyściami. Nowoczesne i komfortowo wyposażone mieszkanie pozwala na zachowanie prywatności podczas wakacji albo w podróży służbowej. Można poczuć się tutaj nieskrępowanie i cieszyć z usytuowania w pobliżu centrum Gdyni. Nie ma potrzeby przejmować się pozostałymi osobami albo harmonogramem hotelowym.

Można poczuć się z kolei jak u siebie w domu. Sprzyjają temu w pełni wyposażone kuchnia oraz łazienka. W mieszkaniu można osobiście przygotować jedzenie, wyprać, pracować, odpoczywać i spędzić wolne chwile tak jak ma się ochotę. Jeśli ktokolwiek nie chce przebywać w zatłoczonych miejscach, to będzie to dla niego wyjątkowo ważne.

Apartament znajduje się w porcie rybackim, dlatego można mieć dostęp do wszystkich {atrakcji| i cieszyć idealnym połączeniem z Gdańskiem. Wystarczy zarezerwować go dla siebie w wybranym terminie przez serwis www. Można również kontaktować się z właścicielem: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Arkadiusza Rybickiego 4a/12, 81-340 Gdynia. Zabukować pobyt można online lub dzwoniąc pod numery telefonów: 601 991 980, 601991980 lub +48601991980. Nocleg nad Morzem Bałtyckim w korzystnej cenie pozwoli poczuć się na urlopie jak u siebie w domu. Zwłaszcza w czasach pandemii dużo osób lubi odpoczynek w niezakłóconej atmosferze. Yacht Park Gdynia Apartament w sercu Gdyni przy porcie rybackim to idealna destynacja dla osób, które planują wypoczywać w Trójmieście.

Z mieszkania turyści mają widok na Skwer Kościuszki. Mogą spacerować do portu gdyńskiego, a perfekcyjne skomunikowanie z centrum Gdyni, Gdańskiem oraz Sopotem to kolejny atut przekonujący do zarezerwowania dokładnie tego apartamentu. Nowocześnie zaprojektowane mieszkanie, luksusowo urządzone spełnia oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Warto tutaj się znaleźć.